اینورتر ال اس چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

ال اس، یکی از برترین برندهای تولید کننده انواع اینورتر است و تهیه این دستگاه برای هر سیستم ضروری به نظر می رسد. برای جلوگیری از بروز آسیب در تجهیزات الکترونیکی، خرید اینورتر های ال اس ضروری است. ولی آیا با برند ال اس به عنوان یکی از قدیمی ترین برند های تولید کننده اینورتر آشنایی دارید؟ با توجه به اهمیت خرید اینورتر و کاربرد آن، در این مطلب از برق شهر همراه ما باشید تا توضیح دهیم که اینورتر ال اس چیست و چه ویژگی هایی دارد و قیمت اینورتر به چه عواملی بستگی دارد؟

اینورتر ال اس چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از قدیمی ترین برند های موجود در بازار، ال اس (LS) است که در زمینه ساخت انواع اینورتر فعالیت دارد. این برند متعلق به کشور کره جنوبی بوده و محصولات خود را با کیفیت بالایی در اختیار مشتریان قرار می دهد. البته برند ال اس در زمینه تولید تجهیزات دیگری همچون PLCLS ، HMI و… نیز فعالیت دارد و بیش تر تجهیزات اتوماسیون صنعتی را پوشش می دهد. اینورتر LS در چندین مدل موجود است که در ادامه به معرفی هر کدام از آن ها می پردازیم.

همچنین اگر می خواهید درباره ی اینورتر و کاربردهای آن بیشتر بدانید می توانید سری به مقاله ی ” اینورتر چیست؟ +مهمترین کاربردها و خرید ” نیز بزنید.

اینورتر LS سری IG5A 

اینورتر سری IG5A و IP5

اینورتر ال اس سری IG5A یکی از درایو های متوسط این برند است که در کاربردهای عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در حالت تک فاز از رنج وسیعی برخوردار است و در بالابرها، نوار نقاله و دستگاه های کشنده به کار می رود. اینورتر LS سری IG5A شامل رنج 0.4 تا 5.5 کیلووات بوده و می تواند به صورت مستقیم با برق تکفاز موتور، بالابر یا آسانسور راه اندازی شود.

لطفا برای مشاهده محصولات اینورتر LS سری IG5 روی لینک کلیک کنید.

اینورتر LS سری IP5

اینورتر سری IP5

اینورتر ال اس سری IP5 یکی از درایو های سنگین این مجموعه است. این دستگاه کاربردهای سنگینی داشته و می تواند در پمپ های صنعتی کیلووات بالا و فن های صنعتی به کار رود. این درایو در حالت سه فاز رنج وسیعی را پوشش داده و از قابلیت بوستر پمپ نیز برخوردار است. همچنین در رنج 0.75 تا 450 کیلووات ارائه شده و به صورت مستقیم در کارخانجات صنعتی مجهز به برق سه فاز مورد استفاده قرار می گیرد.

می توانید برای مشاهده محصولات اینورتر LS سری IP5 روی لینک کلیک فرمایید.

اینورتر LS سری IC5

اینورتر سری IC5

اینورتر LS سری IC5 یکی از درایوهای سبک این برند است. این دستگاه به صورت توان پایین طراحی شده و از کاربردهای سبکی برخوردار است. از این رو در فن های کوچک و متوسط، کنترل دور فن، نوار نقاله های کوچک و پمپ های خانگی و متوسط مورد استفاده قرار می گیرد. این درایو در توان هایی با رنج 0.4 تا 2.2 کیلووات ارائه می‌ شود و دارای ولتاژ تکفاز است. بنابراین در کارخانجات صنعتی مجهز به برق تکفاز به کار می رود.

برای مشاهده محصولات اینورتر LS سری IC5 روی لینک کلیک نمایید.

اینورتر LS سری IS5

اینورتر سری IS5

اینورتر ال اس سری IS5 به صورت کلوز لوپ طراحی شده و نسبتا قدیمی است. همچنین دارای ولتاژ سه فاز بوده و برای کاربردهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.

اینورتر LS سری IS7

اینورتر سری IS7

اینورتر LS سری IS7 یکی از درایوهای سنگین خانواده ال اس است. این دستگاه به صورت توان بالا طراحی شده و برای کاربردهای سنگین به کار می رود‌. پس در حالت سه فاز رنج وسیعی داشته و می تواند در دستگاه های اکسترودر صنعتی، نوار نقاله های سنگین، فن های بزرگ صنعتی، دستگاه های بسته بندی، دستگاه های CNC، بالابرهای صنعتی، دستگاه های پرس کاری توان بالا و… مورد استفاده قرار بگیرد.

اینورتر ال اس سری IS7 به صورت کلوز لوپ طراحی شده و دارای ولتاژ سه فاز است. در کارخانجات صنعتی مجهز به برق سه فاز و کاربری سنگین، این اینورتر به کار می رود و در توان هایی با رنج 0.75 تا 375 کیلووات ارائه می‌ شود.

توصیه می کنیم برای مشاهده محصولات اینورتر LS سری IS7 روی لینک کلیک کنید.

اینورتر LS سری S100

اینورتر سری S100

سری S100 اینورتر های ال اس نسل جدیدی از درایو ها هستند که به صورت عمومی برای فن های متوسط و بزرگ صنعتی، دستگاه های اکسترودر، دستگاه های بسته بندی، نوار نقاله های سنگین و… قابل استفاده هستند. این درایو کلوز لوپ بوده و می تواند به صورت مستقیم در حالت تکفاز و سه فاز مورد استفاده قرار بگیرد. اینورتر سری S100 در سری سه فاز دارای رنج 4 تا 75 کیلووات بوده و در سری تکفاز از رنج 0.4 تا 2.2 کیلووات برخوردار است.

می توانید برای مشاهده محصولات اینورتر LS سری S100 روی لینک کلیک نمایید.

اینورتر LS سری H100

اینورتر سری H100

اینورتر ال اس سری H100 عملکرد عالی و پیشرفته ای دارد و از قابلیت بوستر پمپ نیز برخوردار است. این دستگاه می تواند در رنج های 0.75 تا 300 کیلووات به صورت پهلو به پهلو نصب شود.

برای مشاهده محصولات اینورتر LS سری H100 روی لینک کلیک فرمایید.

اینورتر ال اس چه کاربرد هایی دارد؟

کاربرد اصلی اینورتر LS مربوط به تغییر دور الکتروموتور است. این تغییر دور بر اساس تغییر فرکانس صورت می گیرد و در مصارف خانگی و صنعتی به کار می رود. همچنین برای راه اندازی و توقف نرم در آسانسورها و پله برقی ها مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از کاربرد های اینورتر ال اس، کنترل دور فن و سانتریفیوژ است. این موضوع باعث ذخیره سازی انرژی و کاهش برق شده و نقش مهمی در افزایش بهره وری دستگاه های مختلف دارد.

با استفاده از اینورتر برند ال اس می توانید پمپ آب چاه های کشاورزی و پمپ های آب ساختمانی را راه اندازی کنید و دور آن را تغییر دهید. با توجه به این موارد می توان گفت که مهم ترین کاربرد این دستگاه در صنعت آبرسانی، تغییر دور پمپ متناسب با دبی مورد نیاز، راه اندازی نرم موتور و جلوگیری از عملکرد دائمی پمپ است.

اینورتر ال اس نسبت به سایر برند ها چه مزایایی دارد؟

اینورتر LS باعث راه اندازی یا توقف نرم الکتروموتور با شیب قابل تنظیم می شود و امکان کنترل دور موتور با تغییر فرکانس را فراهم می کند. این دستگاه گشتاور الکتروموتور را کنترل کرده و باعث اصلاح اتومات سرعت آن از طریق فیدبک انکودر می شود. کنترل جهت چرخش موتور به صورت چپگرد و راستگرد با اینورتر ال اس امکان پذیر می شود و از قابلیت اعمال فرمان توسط ورودی های دیجیتال اینورتر برخوردار است.

قیمت اینورتر LS

در حال حاضر باکیفیت ترین درایو های موجود در بازار متعلق به برند LS هستند. این دستگاه ها قیمت مناسبی داشته و انتخاب اقتصادی و مقرون به صرفه ای محسوب می شوند. همچنین علاوه بر داشتن اصالت، از گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار هستند. به طور کلی قیمت اینورتر LS بر اساس توان دستگاه، سبک یا سنگین کار بودن، ولتاژ تغذیه، قابلیت های کنترلی و مشخصات سخت افزاری مشخص می شود.

همچنین به شما پیشنهاد می کنیم قبل از خرید اینورتر مدنظرتان، مقاله ی مهم ترین نکات در انتخاب و خرید اینورتر را مطالعه نمایید.

سخن پایانی

در این مقاله، اینورترLS و ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دادیم و شما را با کاربرد این دستگاه و مزایای بیشمار این نوع اینورتر آشنا کردیم. یکی از برند های سازنده قدیمی و پر طرفدار اینورتر در بازار، همین برند LS است. شما می توانید انواع اینورتر های برند مختلف را از برق شهر تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیش تر و دریافت مشاوره های لازم پیش از فروش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *