معرفی بهترین دتکتور ترکیبی دود و حرارت 2024 

امروزه گسترش پاساژها، بیمارستان ها، انبارها، جوامع مسکونی و محیط های تولیدی یا صنعتی، تقاضا را برای تولید و تهیه تجهیزات سیستم اعلام حریق خصوصا دتکتور ترکیبی دود و حرارت به شدت افزایش داده است. علاوه بر این، افزایش آگاهی مردم عادی راجع به هزینه های سرسام آور و خطرات جبران ناپذیر آتش‌سوزی و راه‌های پیشگیری از آن، باعث افزایش تقاضا برای تهیه دتکتورهای ترکیبی دود و حرارت به عنوان یک جایگزین امن و مقرون‌به‌صررفه برای جلوگیری از آتش سوزی تبدیل شده است. همچنین، قوانین تصویب شده در کشورهای مختلف نکته ی مهمی بوده است تا این نوع از دستگاه‌های اعلام حریق بازاری رشد چشم گیری داشته باشند. از جمله برندهای برتر دتکتور ترکیبی دود و حرارت می‌توانیم به زیتکس، Hochiki و Honeywell  اشاره کنیم. در این مقاله ی برق شهر، به معرفی 3 مدل از بهترین دتکتور ترکیبی دود و حرارت در سال ۲۰۲4 می پردازیم.

دتکتور ترکیبی دود و حرارت آدرس پذیر زیتکس ZX-HSD 6000 AD

دتکتور ترکیبی دود و حرارت آدرس پذیر زیتکس ZX-HSD 6000 AD یکی از بهترین دتکتور های موجود در بازار است که هر دو قابلیت تشخیص دود و حرارت را در یک واحد ترکیب می کند.

این ویژگی تشخیص دوگانه امنیت و کارایی این دتکتور زیتکس را افزایش می دهد، زیرا می تواند آتش سوزی را در مراحل مختلف، چه در حال دود یا شعله ور شدن، تشخیص داده و شما را آگاه کند.

 گفتنی است ZX-HSD 6000 AD حساسیت بالایی هم به دود و هم به گرما دارد و آن را قادر می سازد حتی مقادیر کمی دود یا تغییرات جزئی دما را تشخیص دهد.

چنین حساسیتی، تشخیص زودهنگام آتش سوزی را تضمین می کند و زمان بیشتری را برای تخلیه یا اقدامات اطفاء حریق فراهم می کند.

دتکتور زیتکس برای به حداقل رساندن آلارم های کاذب با استفاده از الگوریتم های پیشرفته ای طراحی شده است که اختلالات غیرضروری را کاهش می‌دهد و تضمین می‌کند که هشدارها فقط زمانی فعال می‌شوند که یک تهدید واقعی وجود داشته باشد.

نصب و نگهداری آسان نیز یکی از مهمترین ویژگی های این دتکتور است. ZX-HSD 6000 AD برای نصب و نگهداری آسان طراحی شده است. می توان آن را به راحتی با سیستم های اعلام حریق موجود ادغام کرد و زمان نصب و هزینه ها را کاهش داد. علاوه بر این، طراحی ماژولار آن امکان تعویض آسان قطعات را بدون نیاز به تعویض کل واحد فراهم می کند.

به طور خلاصه می توانیم بگوییم دتکتور ترکیبی دود و حرارت آدرس‌پذیر Zitex ZX-HSD 6000 AD به دلیل فناوری فوق العاده پیشرفته، قابلیت‌های تشخیص دوگانه، حساسیت بالا، ویژگی‌های کاهش هشدار کاذب، سهولت نصب و نگه‌داری و مطابقت با استانداردهای ایمنی، یکی از بهترین گزینه ها برای خریداران دتکتور ترکیبی می باشد.

چرا دتکتور ترکیبی بخریم؟

همانطور که می دانید دتکتور ترکیبی دودی حرارتی با داشتن دو سنسور دود و حرارت قادر به تشخیص دود و یا حرارت (آثار ناشی از حریق) و یا هر دو آن ها است، استفاده از دتکتور ترکیبی به جای دتکتور دودی و یا دتکتور حرارتی ایمنی بیشتری در ساختمان و یا محیط را برای شما به ارمغان می آورد. از مهم ترین مزایای دتکتور ترکیبی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. قابلیت استفاده جداگانه به دو صورت دتکتور دود و یا دتکتور حرارت
  2. دارای میزان حساسیت قابل تنظیم دود یا حرارت
  3. کاهش هشدار کاذب
  4. دارای قابلیت تنطیم دمای هشدار
  5. دارای طول عمر بالا
  6. دارای چراغ نشان دهنده وضعیت
  7. کاهش هزینه خرید سیستم اعلام حریق
دتکتور ترکیبی

دتکتور ترکیبی دود و حرارت کانونشنال ZI-HSD 1015 زیتکس

دتکتور ترکیبی دود و حرارت کانونشنال ZI-HSD 1015 زیتکس را می توانیم دومین دتکتور ترکیبی قدرتمند موجود در بازار ایران بدانیم.

دتکتور ترکیبی دود و حرارت کانونشنال ZI-HSD 1015 زیتکس با قطعات با کیفیت بالا ساخته شده است و برای اطمینان از قابلیت اطمینان آن تحت آزمایش های دقیق قرار می گیرد. 

نرخ هشدار کاذب پایینی دارد و اختلالات غیرضروری را کاهش می‌دهد و در عین حال سطح بالایی از ایمنی را حفظ می‌کند.

این دتکتور زیتکس با استفاده از مواد بادوام ساخته شده است که در برابر عوامل محیطی مانند گرد و غبار، رطوبت و نوسانات دما مقاوم هستند. این امر طول عمر و اثربخشی آن را حتی در شرایط چالش برانگیز تضمین می کند.

دتکتور ترکیبی دود و حرارت کانونشنال ZI-HSD 1015 زیتکس تمام استانداردها و مقررات ایمنی لازم را نیز دارا می باشد تا خیال خریداران از بابت ایمنی و کیفیت محصول کاملا راحت باشد.

این مدل از دتکتورهای ترکیبی زیتکس، با وجود ویژگی ها و قابلیت های پیشرفته، در مقایسه با سایر دتکتورهای موجود در بازار قیمت رقابتی دارد. این ویژگی مهم، آن را به گزینه ای جذاب برای مشتریان مسکونی و تجاری تبدیل می کند که به دنبال راه حل های قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای امنیت محیط خود هستند.

در مجموع، ترکیبی از دقت، عملکرد دوگانه، قابلیت اطمینان، سهولت نصب، دوام، مطابقت با استانداردها و مقرون به صرفه بودن، دتکتور زیتکس حرارت و دود ؛ دتکتور ترکیبی دود و حرارت کانونشنال ZI-HSD 1015 زیتکس را به یکی از بهترین دتکتورهای موجود در بازار امروز تبدیل کرده است.

دیگر برندها و مدل های با کیفیت موجود در بازار

امروزه علاوه بر کمپانی قدرتمند زیتکس، کمپانی های دیگری نظیر هانیول و اشنایدر الکتریک نیز در زمینه تولید دتکتور ترکیبی دود و حرارت به رقابت می پردازند و هرکدام تا حدودی توانسته اند جایگاه خود را در بازار خرید و فروش دتکتور ترکیبی به اثبات برسانند.

در نهایت گفتنی است؛ دتکتور ترکیبی زیتکس با دوام بسیار بالا، کیفیت منحصر به فرد و دقت درخشان خود زبانزد مردم شده است و پیشنهاد خاص ما برای شما می باشد. اگر قصد خرید یک دتکتور خوب و با کیفیت خاص را دارید، دتکتور ترکیبی دود و حرارت آدرس پذیر زیتکس ZX-HSD 6000 AD ، دتکتور ترکیبی دود و حرارت کانونشنال ZI-HSD 1015 و سپس دتکتورهای اشنایدر و هانیول را در اولویت بررسی و خرید خود قرار دهید تا تجربه ای خاص از خرید تجهیزات ایمنی را برای خود ماندگار نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۷ از ۵
از مجموع ۳ رای
خانه فروشگاهتماسارتباط با ما